Hitman GO

Hitman Sıra Tabanlı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 11.50 TL
  • Boyut 449 MB
  • Version 1.0.51.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Square Enix Ltd.
Hitman GO oyununda, bir ajanı yöneterek karşınıza çıkacak olan bulmacaları çözmeli ve hedeflerinizi bularak yok etmelisiniz.

Hitman GO oyununda, bir ajanı yöneterek karşınıza çıkacak olan bulmacaları çözmeli ve hedeflerinizi bularak yok etmelisiniz.

Sıra tabanlı oyun yapısı ile oyun severlerin beğenisini toplayan oyunda Hitmen adında bir ajanı yöneteceksiniz. Temel amacınız karşınıza çıkacak olan bulmacaları çözmek ve stratejik hamleler yaparak hedeflerinizi yok etmek olacaktır.

Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız için özel olarak geliştirilen oyunda, düşmanlardan kaçınmak için ızgara sistemindeki hücreler arasında hareket ederek, hedefinizi yok etmek için ilerleyecek ve koruma altındaki bölgelere sızarak düşmanın gizli bilgilerini ele geçirmeye çalışacaksınız.

Oyunda yapacağınız her hareketi önceden tasarlamanız ve düşmanın dikkatini dağıtarak ilerlemeniz gerekmekle beraber kılık değiştirme, keskin nişancı tüfekleri ve tabanca gibi silahları kullanma imkanına da sahip olacaksınız. Ölçekli model tarzındaki görselleriyle dikkat çeken oyunda zorlu bulmacaların üstesinden gelebilir, gizli geçitlere ya da girişe kapalı olan bölgelere sızabilir ve heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mümkün olduğu kadar en az hamle ile tüm düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız oyunda en iyi olduğunuzu kanıtlayın.

Hitman GO indir